JAK NA ÚNAVU?

Únava je stav, který můžeme charakterizovat jako pocit vyčerpání, ztráty energie. Únava většinou nastává po větším fyzickém či psychickém vypětí, při nedostatku spánku nebo při nemoci. Chronická únava organismu se ale také může objevit bez vysvětlitelné příčiny. V posledních desítkách let trpí pocitem dlouhotrvající únavy čím dál více lidí.

I proto jsou stále populárnější prášky proti únavě, vitamíny proti únavě. Nejde o klasické léky proti únavě, ale o přírodní doplňky stravy.

Právě dodávání energie a zmírňování únavy je jedním z poslání mozkových stimulantů (někdy též nazývaných nootropika). Přírodní látky obsažené v těchto doplňcích stravy pomáhají tělu dodávat okamžitou energii.

BrainActive je svým složením v ČR zcela unikátní mozkový stimulant obsahující 13 účinných látek.

Mezi obsaženými látkami je celá řada stimulantů. Základním stimulantem je kofein. Nejpoužívanější a nejrozšířenější stimulant užívaný již tisíce let. Dále jsou v BrainActive obsaženy ve vysoké koncentraci guarana a taurin.

Kromě stimulantů obsahuje BrainActive i látky prospívající paměti a schopnosti koncentrace jako ginkgo biloba, DMAE, ženšen a další.


BrainActive díky obsahu 13 účinných látek pomáhá snížit pocit únavy a dodává energii Více o BrainActive >>>

Látky pro podporu

  • paměťi
  • soustředění
  • učení
  • mentálního výkonu
  • energie a vitality
Více informací o BrainActive >>>