AKCE-30%

Soustředění

Doplněk stravy BrainActive obsahuje unikátní kombinaci 13 přírodních látek. Díky obsahu Bacopa moniery podporuje soustředění a paměť.

Původně: 555 Kč
389 Kč
Doprava 39 Kč, při 2 ks ZDARMA
60 kapslí

SOUSTŘEDĚNÍ

Soustředění neboli pozornost a paměť jsou 2 základní mentální dovednosti, které spolu souvisí. Ve skutečnosti mnoho potíží se zapamatováním si věcí nesouvisí se schopností si dané věci zapamatovat, spíše pramení z nedostatku schopnosti se na danou věc patřičně soustředit.

Vezměte si například, jak si často nemůžete vzpomenout přesné místo kde, jste zaparkovali auto v garážích nákupního centra. Je pravděpodobné, že jste při parkování nedávali moc pozor, kam parkujete a nepamatujete si tak detaily, které by vám následně pomohli najít vaše zaparkované auto.

Mnoho aktivit našeho mozku je automatických. Naproti tomu soustředění pozornosti vyžaduje úsilí. Jak člověk stárne, potřebuje mozek více času na zpracování informací. Společně s rychlostí zpracování informace se ostatní mozkové funkce s věkem také postupně zhoršují. Zásadní je potom schopnost soustředit se a ignorovat všechny rušivé elementy.

Vyzkoušejte BrainActive pro podporu soustředění nyní s 30% slevou >>

ZLEPŠENÍ SOUSTŘEDĚNÍ A POZORNOSTI

Jak stárneme je proto stále složitější udržovat pozornost. Ale soustředění pozornosti na daný úkol je klíčové pro lepší zapamatování si věcí. Co tedy můžeme udělat, abychom podpořili soustředění a paměť?

Zásadní je udržet mozek v dobré kondici. K tomu může dopomoci dodržování hlavních zásad zdravého životního stylu, tedy vyvážená zdravá strava, pravidelná fyzická aktivita, kognitivní stimulace mozku (mentální cvičení), zvládání stresové zátěže a sociální zapojení do společnosti.

Vyzkoušejte BrainActive pro podporu soustředění nyní s 30% slevou >>

JAK ZLEPŠIT SOUSTŘEDĚNÍ?

Zde je několik rad, které vám mohou pomoci zlepšit soustředění:

Vyzkoušejte BrainActive pro podporu soustředění nyní s 30% slevou >>

BYLINY NA SOUSTŘEDĚNÍ

Pozitivní efekt na soustředění mohou mít i některé byliny. Příkladem takové byliny je Bacopa monnieri, známá také jako brahmi, která se tradičně užívá pro podporu soustředění a paměti. Její užívání celkově podporuje duševní výkonnost a díky svým antioxidačním účinkům působí také jako ochrana před volnými radikály.

Vyzkoušejte BrainActive pro podporu soustředění nyní s 30% slevou >>

VITAMÍNY NA SOUSTŘEDĚNÍ

Důležité pro správnou funkci mozku jsou také vitamíny, jejichž nedostatek může ovlivňovat mentální činnost. Mezi tyto vitamíny patří vitamín B5 (kyselina pantothenová) a vitamín B6 (pyridoxin). Kyselina pantothenová totiž přispívá k normální mentální činnosti a také podporuje snížení únavy a vyčerpání. Vitamín B6 taktéž podporuje normální mentální činnost a normální funkci nervové soustavy, podporuje však i imunitní systém.

Vyzkoušejte BrainActive pro podporu soustředění nyní s 30% slevou >>

PŘÍPRAVKY NA SOUSTŘEDĚNÍ

Přípravků na podporu soustředění existuje celá řada. Většinou se jedná o přípravky obsahující kombinaci přírodních látek a vitamínů. Důležité pro jejich účinnost je zejména jejich složení a správně vyvážená kombinace aktivních látek. Příkladem takového přípravku je i doplněk stravy BrainActive. Ten obsahuje unikátní kombinaci 13 aktivních látek, mezi kterými je právě i Bacopa monnieri podporující soustředění a paměť.

Vyzkoušejte BrainActive pro podporu soustředění nyní s 30% slevou >>

PAMĚŤ A SOUSTŘEDĚNÍ

Paměť a soustředění jsou základní mentální dovednosti, které jsou velice důležité pro náš pracovní i soukromý život. Dobrá paměť a schopnost soustředit se nám pomáhá v našem životě být úspěšnými ve škole, v zaměstnání, ale jsou důležité i pro každodenní běžné činnosti. Je proto důležité udržet náš mozek v co nejlepší kondici po celý život až do pozdního věku. K tomu nám nejlépe dopomůže zdravý životní styl a pravidelná mentální aktivita, aby náš mozek “nezlenivěl.”

Vyzkoušejte BrainActive pro podporu soustředění nyní s 30% slevou >>

Nyní akce -30% na tyto doplňky stravy:

Objednáte-li 2 a více našich produktů, doprava bude ZDARMA.

Objednáte-li 2 a více našich produktů, doprava bude ZDARMA.

Garance vrácení peněz

Když nebudete spokojeni, můžete nerozbalené nebo i částečně spotřebované balení vrátit do 30 dnů od zakoupení. Vrátíme Vám zpět plnou cenu.

OK

Odešleme do zítra, jinak dostanete SLEVU 200 Kč.

100% servis je pro nás samozřejmostí.
Zboží Vám odešleme nejpozději následující pracovní den od doručení objednávky.
Potvrzení o odeslání zboží obdržíte emailem.
Pokud tento slib nesplníme, dostanete slevu 200 Kč.
Poznámka: Tato garance se nevztahuje na objednávky, u kterých je uvedená doručovací adresa neúplná nebo adresa není dohledatelná v databázi České pošty. V takovém případě Vás kontaktuje pracovník zákaznického servisu a požádá o upřesnění doručovací adresy.

OK

Balík do ruky od České pošty

Doručení do 24 hodin.
V den expedice obdržíte e-mail s číslem balíku a datem doručení.
V den doručování budete informováni SMS zprávou.
Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě.
Při neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší poště. O tom budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou.
Můžete se dohodnout na opětovném doručení v jiném termínu, který Vám bude lépe vyhovovat.
Pokud budete chtít změnit nebo upravit den doručení nebo ukládací poštu pro Váš Balík Do ruky, můžete prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice.
Platbu dobírky je možné provést pouze v hotovosti při převzetí zásilky. Doručovateli nebo na České poště.

OK

Osobní odběr - Zásilkovna

Doručení do 24 hodin.
Balíky jsou doručovány v pracovní dny od 9:00 do 18:00 hodin.
Balíky si můžete vyzvednout dle otvíracích hodin konkrétní pobočky Zásilkovny.
Cestu zásilky můžete po odeslání objednávky sledovat na https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani
Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám pošleme SMS a e-mail s heslem.
Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.
Zásilku si může vyzvednout kdokoli, stačí znát heslo, které Vám zašleme emailem.

OK

Kurýr IN TIME

Doručení do 24 hodin
V den expedice obdržíte e-mail a sms s číslem balíku a datem doručení.
Ráno v den doručení Vám přijde sms s časem doručení a kontaktem na kurýra/řidiče.
Cestu zásilky můžete sledovat na www.intime.cz
Balíky jsou doručovány od 9:00 do 18:00 hodin.
Při neúspěšném pokusu o doručení Vám dopravce nechá ve schránce oznámení o pokusu o doručení. Následující den proběhne druhý pokus o doručení. Poté je zásilka uložena 7 dní na Depu, kde si ji můžete vyzvednout. V této lhůtě můžete kontaktovat IN TIME a dohodnout třetí pokus o doručení.
Doporučujeme jako doručovací adresu vyplnit tu, kde se budete přes den zdržovat (například do práce)
Platbu dobírky je možné provést pouze v hotovosti při převzetí zásilky od doručovatele.

OK

Provozovatel

ADVANCE nutraceutics, s.r.o. Kukulova 24 169 00 Praha IČ: 284 24470, DIČ: CZ28424470 Zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 177747 Číslo účtu: 2300125517 / 2010

Garance zítra nebo 200Kč

Prodejce poskytuje u některých svým produktu garanci včasného odeslání. U těchto produktů je povinen zaslat zboží kupujícímu nejpozději do druhého pracovního dne. V případě, že tuto povinnost nesplní, zboží zašle v nejbližším možném termínu s dodatečnou slevou 200Kč. Tato garance se nevztahuje na obejdnávky, kde je doručovací adresa neúplná nebo nedohledatelná v adresách České pošty.

Garance vrácení peněz

Kupující, který je spotřebitelem, má právo podle § 53 odst. 7 zákona č. 40/1964 Sb., Občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. ADVANCE nutraceutics s.r.o. nabízí nadstandardní možnost odstoupit od smlouvy do 30 dní od převzetí zboží a to bez udání důvodu. Tato možnost se vztahuje na nerozbalené nebo i částečně spotřebované balení produktu. Pokud chcete zboží vrátit, je třeba dodržet následující postup: Zboží zašlete poštou na adresu ADVANCE nutraceutics, s.r.o., V Podhájí 30, 400 01 Ustí nad Labem. Přiložte daňový doklad o zakoupení zboží (fakturu). Dále přiložte prohlášení, že jste kupujícím a na toto prohlášení uveďte číslo bankovního účtu, kam Vám nejpozději do 14 dní zašleme peníze. Informaci o odeslání zboží zpět na naši adresu nám pošlete také emailem na adresu info@nutraceutics.cz.

Reklamační řád

Součástí doručené objednávky je daňový doklad – faktura, která slouží také jako záruční list. Reklamace je možné uplatňovat na adrese: info@nutraceutics.cz nebo telefonicky na 776 506 845. V případě oprávněné reklamace má kupující právo na náhradu poštovného v nutné výši. V případě neoprávněné reklamace nemá spotřebitel nárok na náhradu svých nákladů spojených s vyřízením reklamace a současně ani prodávající nemá nárok na náhradu nákladů, které vznikly na jeho straně. Kupující bude telefonicky nebo emailem vyrozuměn o vyřízení reklamace.

Rozpor s kupní smlouvou

V případě dodání zboží v rozporu s kupní smlouvou má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou; není-li takový postup možný, může kupující požadovat slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. Prodávající bere na zřetel rozpor s kupní smlouvou zjištěný během šesti měsíců od převzetí věci, pokud z povahy věci nevyplývá, že existenci rozporu musel kupující zjistit již při jejím převzetí. Shodou s kupní smlouvou se zejména rozumí, že prodávaná věc má jakost a užitné vlastnosti smlouvou požadované, prodávajícím, výrobcem nebo jeho zástupcem popisované, nebo na základě jimi prováděné reklamy očekávané, popřípadě jakost a užitné vlastnosti pro věc takového druhu obvyklé, že odpovídá požadavkům právních předpisů, je v tomu odpovídajícím množství, míře nebo hmotnosti a odpovídá účelu, který prodávající pro použití věci uvádí nebo pro který se věc obvykle používá.

Storno objednávky

Prodejce si dále vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky, pokud jsou objednací údaje neúplné, nebo vzbuzují pochybnost o skutečné vůli zákazníka objednat zboží. O tomto odmítnutí zašle prodávající informaci na e-mailovou adresu zákazníka.

Informace

Prodávající je při prodeji výrobku povinen spotřebiteli s dostatečným předstihem před uzavřením smlouvy poskytnout takové informace, aby se kupující mohl dostatečně seznámit zejména s jeho parametry, cenou, se způsobem jeho dopravy a s úhradou a lhůtou dodání. Zaplacením a převzetím věci přechází na kupujícího vlastnictví zakoupené věci.

Ochrana osobních údajů

Nákup produktů online může být podmíněn poskytnutím některých osobních údajů uživatelů. V takovém případě bude Provozovatel s těmito údaji nakládat v souladu s platnými právními předpisy, zejména v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Osobní údaje budou plně zabezpečeny proti zneužití. Data budou uchovávána a nebudou sdílena s aplikacemi třetích osob. Poskytnuté osobní údaje prohlašuje provozovatel za důvěrné a budou provozovatelem využity výhradně v rámci zpracování nutného pro uzavření a plnění smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím. Na písemnou žádost zákazníka budou osobní údaje z databáze vymazány a nebudou nadále zpracovávány.OK

Platba dobírkou

Zásilku zaplatíte přímo poštovnímu doručovateli nebo pracovníkovi zásilkové firmy InTime (dle vybraného způsobu dopravy).
V případě uložení na poště zaplatíte pracovníkovi za přepážkou.
Platbu je možné provést pouze hotově, nikoli kartou.

OK

Platba kartou online

Po odeslání objednávky budete přesměrováni na stránky 3-D secure platební brány provozované ve spolupráci s Unicredit Bank.
Veškeré údaje o platbě a Vaší platební kartě jsou předávány zabezpečenou cestou a ADVANCE nutraceutics jako obchodník k nim nemá žádný přístup.
Veškeré informace jsou navíc předávány šifrovaně.
Na stránce platební brány zadáte číslo karty, datum platnosti a ověřovací (CVC2/CVV2) kód. Všechny údaje máte na své platební kartě.
V případě že máte kartu zabezpečenou pro platbu na internetu, tak budete ještě vyzváni k zadání kódu/hesla.

OK