JAK SE UČIT?

Existují tři hlavní metody jak se učit: pomocí sluchu, zraku (vizuální) a kinestetická metoda učení. Většina lidí se nejlépe učí pomocí kombinace tří druhů stylů učení, ale každý je jiný.

Od pradávna se studenti snaží nalézt odpověď na to jak se nejlépe učit, jak se správně učit, jak se efektivně učit a především jak se rychle učit.

Neexistuje zcela univerzální odpověď na to jak se nejlépe učit, každý je individuální. Kromě některých doporučených metodických věcí (dostatek spánku, tiché prostředí, vyvětraná místnost atd..) se v poslední době výzkum zaměřuje na doplňky stravy podporující proces učení.

Právě podpora učení je jedním z poslání mozkových stimulantů (někdy též nazývaných nootropika). Přírodní látky obsažené v těchto doplňcích stravy pomáhají zrychlovat a tudíž zefektivňovat proces učení.

Mozkové stimulanty podporují paměť, schopnost soustředění, dodávají energii a bojují proti únavě.

Mozkové stimulanty se často dostávají do hry, když studenti řeší obtížné úkoly. Například jak se učit anglicky nebo jak se učit na státnice.

BrainActive je špičkový mozkový stimulant obsahující 13 účinných přírodních látek. Obsahuje guaranu, kofein, brahmi, DMAE, taurin, ginkgo bilobu, ženšen a další.

V USA a v západní Evropě užívá mozkové stimulanty pro svou podporu učení více než 15% studentů.

BrainActive obsahuje vše pro správnou funkci a výkon mozku - mozkové nutrienty, stimulanty a paměťové enhancery.


BrainActive zlepšuje paměť, dodává energii a zvyšuje schopnost koncentrace na učení Více o BrainActive >>>

Látky pro podporu

  • paměťi
  • soustředění
  • učení
  • mentálního výkonu
  • energie a vitality
Více informací o BrainActive >>>